تعمیر یخچال آذری

تعمیرات تخصصی یخچال فریز آذری

مدیریت :

پیمان چگنی رادشماره تماس :

09367476978شماره تماس دوم :

09367476978


صفحه اصلی

تعمیر یخچال آذری , سرویس یخچال آذری , تعویض قطعات یخچال آذری , تعمیر کمپرسور یخچال آذری , تعمیر فن خنک کننده یخچال آذری , تعمیر ترموستات یخچال آذری , تعمیر درب یخچال , تعمیر سیستم خنک کننده یخچال آذری , تعمیر صفحه نمایش یخچال آذری , تعمیر فیلتر یخچال , تعمیر شیر آب یخچال آذری , تعمیر سیستم جریان هوا در یخچال آذری , تعمیر ویترین یخچال آذری , تعمیر یخچال فریزر , تعمیر یخچال بوش , تعمیر یخچال ال جی آذری , تعمیر یخچال سامسونگ, تعمیر یخچال ساید بای ساید آذری , تعمیر یخچال وستل آذری , تعمیر یخچال هایسنس , تعمیر یخچال فریجیدر , تعمیر یخچال دایو , تعمیر یخچال ایندزیت , تعمیر یخچال هیتاچی , تعمیر یخچال الکترولوکس , تعمیر یخچال فیشر و پایکل , تعمیر یخچال آریستون , تعمیر یخچال شارپ , تعمیر یخچال کنتور , تعمیر یخچال مایستر , تعمیر یخچال لیبهر , تعمیر یخچال آکای , تعمیر یخچال آمریکن , تعمیر یخچال بلومبرگ .

تعمیر یخچال کن، سرویس یخچال پارس، تعمیر یخچال الکتریک، سرویس یخچال ایران خودرو، تعمیر یخچال بهمن آذری ، سرویس یخچال نصر، تعمیر یخچال آردیس، سرویس یخچال دیماکس، تعمیر یخچال ایران رادیاتور، سرویس یخچال سایپا، تعمیر یخچال پاکشوما آذری ، سرویس یخچال فریجید، تعمیر یخچال آذرالکتریک، سرویس یخچال سپهرالکتریک، تعمیر یخچال پارتال.

نمایندگی تعمیرات یخچال آذری

سرویس یخچال در آذری

ما کیفیت، قیمت و قطعات مورد نیاز را تضمین می‌کنیم. با کلیک بر روی دکمه شماره تماس ما به راه‌هایارتباطی با ما دسترسی خواهید داشت. حضور کارشناسان در محل نهایتا ۲ ساعت زمان خواهد برد و خیلی سریع مشکل دستگاهشما پیگیری می شود. همین حالا برای ثبت درخواست تعمیرات کلیک کنید و یا با شماره تماس‌های ما ارتباطبگیرید.مرکز تعمیراتی ما رائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات یخچال در مهم نیست یخچال شما از چه برندی بوده یا آن رااز کجا تهیه کرده باشید. مهم این است وقتی مشکلی در عملکرد آن مشاهده کردید با خیال راحت با یک نمایندگی یا مرکزمعتبر تعمیرات لوازم خانگی ما تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کرده و از آنها مشاوره بگیرید. در این مقاله شما رابا تعمیرگاه یخچال فریزر آشنا کرده و علاوه بر معرفی ویژگی های این مرکز برای تعمیر یخچال ، عیوبی که ممکناست در یخچال شما پیش بیاید و عملکرد آن را مختل کند، را معرفی کرده و شما با توجه به این موارد می توانید عیبدستگاه را گزارش داده و برای تعمیرات یخچال تعمیرکار حرفه ای به منزل و محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

تعمیر یخچال یکی از مسائلی است که هر خانواده ای ممکن است با آن روبرو شود. اگر یخچال شما به دلایلی خراب شده است، بهتر است به یک متخصص تعمیر یخچال در تهران مراجعه کنید. با این کار می‌توانید از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید و از طریق تعمیر، عمر یخچال خود را افزایش دهید. در تعمیر یخچال، نیاز است که با برند مورد نظر خود آشنایی داشته باشید و متخصصی را انتخاب کنید که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

تعمیر سیار یخچال فریز در آذری

بعد از ارائه توضیحات درباره مشکل یخچال توسط مشتریان به کارشناسان ما ، عیب یابی اولیه صورت گرفته وبا ابزارآلات تخصصی و تجهیزات مناسب و هم چنین قطعات فابریک یخچال شما با توجه به مدل و برند آن در محل سکونتشما حاضر میگردند. کارشناسان ما پس از رفع ایراد یخچال فریز شما گارانتی و ضمانت نامه کتبی برای تعمیرات صورتگرفته را ارائه می‌دهند و شما می‌توانید در صورت هرگونه مشکل در دستگاه بار دیگر با کارشناسان ما تماسبگیرید و در طول مدت ضمانت به صورت رایگان از خدمات ما بهره‌مند شوید.

نکات مثبت تعمیرات یخچال فریزر

برای هر کسی مهم است که از مراکز خدماتی که برای وسیله یا بهتر است بگوییم یخچال فریزر خود سرویس میگیرد اعتماد کند که این خدمات رسانی شامل چه نکات مثبتی میباشد.چند اصول مهم و پایه ای را بیان میکنیم.

۱-درخواست خدمات تعمیر یخچال فریزر

تماس با کارشناسان:به محض مشاهده هرگونه ایراد در یخچال فریز خود با ما تماس بگیرید. بیست و چهار ساعته بدون تعطیلی پاسخگو هستند.

۲-توضیح عیب یخچال فریزر

هرگونه ایرادی که در یخچال فریز خود می‌بینید را برای کارشناسان ما توضیح دهید. کوچکترین جزئیات می تواند بزرگترین کمک را برای عیب‌یابی و تعمیرات یخچال فریز شما به ما بکند.

۳-حضور کارشناس تعمیرات یخچال فریزر

پس از دریافت و ثبت اطلاعات شما مانند آدرس، تلفن، برند و مدل یخچال فریز خیلی زود کارشناس تعمیرات در محل شما حاضر می‌شود و نسب به رفع عیب اقدام می کند.

۴-تعمیرات و ضمانت نامه یخچال فریزر

پس از انجام تعمیرات، یک ضمانتنامه کتبی از طرف کارشناس دریافت خواهید کرد که در طول مدت ضمانت در صورت بازگشت دوباره ایراد، به صورت رایگان از خدمات ما بهره‌مند شوید.

چه زمانی برای تعمیر یخچال خود اقدام کنید؟

۱-اگر در وسیله خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر محیط یخچال تان گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را سرد نمی کند دچار ایراد افت سرما شده که باید برای تعمیرات یخچال اقدام نمایید.
۲-اگر کندانسور دستگاه دچار یخ زدگی شده باشد و برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرکاران تماس حاصل فرمایید.
۳-اگر در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا مشکل تخلیه از تعمیرکاران ما مشاوره بگیرید.
۴-زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده و یا احساس کردید بسیار گرم است و یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید بدانید که دستگاه شما دچار اشکال شده است.
۵-و بعد از همه این موارد یخچال ها در بخش نمایشگر خود کدهایی را نشان می دهند که به شما کمک می کند مشکل را بفهمید و یا برای تعمیرات یخچال به تعمیرکاران گزارش داده تا مشکل شما برطرف نمایند.

خدمات تعمیرکار یخچال فریزر

هزینه شارژ گاز یخچال-اجرت تعویض فن موتور یخچال-اجرت تعویض فن داخلی یخچال-اجرت تعویض لاستیک در یخچال-دستمزد تعویض لولای درب یخچال-تعویض فن موتور یخچال-شستشوی کامل مداریخچال-تعویض لاستیک درب یخچال-تعویض ترموستات یخچال-رگلاژ کردن درب یخچال-تعویض دیفراست یخچال-تعویض فن داخل یخچال-تعویض رله و اورلود یا خازن یخچال-تعمیر یخساز یخچال-تعمیر آبسردکن یخچال-تعویض فن یخچال-تعویض کمپرسور یخچال-تعویض لولای در یخچال-نصب و یا سرویس یخچال-تعویض مگنت یخچال-تعویض موتور دمپر-شارژ گاز یخچال-تعمیر برد یخچال
نمایندگی تعمیرات یخچال آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.تعمیر یخچال در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما انجام می پذیرد.


دستمزد-هزینه یا اجرت تعمیر یخچال چه میزان است؟

یکی از پر تکرارترین سوالاتی که مشتریان هنگام درخواست تعمیر یخچال از کارشناسان جویا می‌شوند، هزینه تعمیر یخچال در منزل است. به صورت کلی قیمت تعیین شده تعمیرات یخچال بعد از کارشناسی اولیه، متخصصان است. متخصصان ما پس از اطلاع از مشکل شما، قیمتی را اعلام می‌کنند و سپس تعمیرکار یخچال به منزل اعزام می‌شود. تعمیرکار نیز مشکل را بررسی کرده و با توجه به قطعاتی که حین کار نیاز است، قیمتی را مطابق با قیمت مصوبه اتحادیه خدمت شما اعلام می‌کند.
از مهمترین عواملی که تعیین کننده قیمت خدمات است، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
میزان خرابی یخچال-نوع یخچال فریزر-برند یخچال فریزر (سامسونگ، ال جی، الکترواستیل و...)-تعداد قطعاتی که نیاز به تعویض دارند.-قیمت قطعات در بازار-نیاز به سایر خدمات جانبی و هزینه این خدمات.
هزینه ایاب و ذهاب متخصص، که اگر تعمیرکار یخچال به محل سکونت شما نزدیک باشد، معمولا هزینه ایاب ذهاب به هزینه تعمیرات یخچال افزوده نمی‌شود.به صورت کلی باید گفت قیمت محاسبه شده بستگی به میزان مشکلات یخچال دارد.

گارانتی و ضمانت تعمیرات یخچال

در بین تمام نکاتی که مربوط به یخچال است گفته شد یک نکته که بیشتر از همه و در آخر کار برای مشتریان مهم است تعمیرات یخچال است مشتریان وقتی یخچال را می خرند علاوه بر تمام معیارها و عواملی که پیشتر گفته شد و در آن خرید دخیل هستند به گارانتی یا ضمانت یخچال هم توجه می کنند و داشتن این عامل هم در آن بسیار برای آنها مهم است در بحث تعمیر هم همین عامل وجود دارد که تعمیرات یخچال فریزر این مهم را نیز به سرانجام رسانده است و در راستای تکمیل تمامی خدمات این خدمت را نیز به مشتریان عزیز ارائه می دهند تا دیگر هیچ دغدغه ای نسبت به تعمیر یخچال و مشتقات آن برای آنها وجود نداشته باشد‌.

آشنایی با مشکلات رایج که منتهی به تعمیر یخچال می‌شود

یخچال‌ها ممکن است در مدت‌ زمان به‌کارگیری دائماً دستخوش مسائلی شوند که ما در ادامه این مبحث به مشکلات عمده که منجر به تعمیرکار یخچال در منزل می‌شود، خواهیم پرداخت.

علت راه افتادن آب از زیر یخچال

افراد زیادی هنگام مشاهده راه افتادن آب از زیر یخچال با تعمیرکار تماس می‌گیرند. نشتی آب یخچال دلایل متفاوت و زیادی دارد که این اتفاق می‌تواند مربوط به خرابی لاستیک درب یخچال، مسدود شدن لوله تخلیه یخچال، مشکل در یخ‌ساز یا آبسردکن یخچال، خرابی شیر ورودی یخچال و... باشد. تعمیرکار یخچال، بعد از بررسی و در صورت شناسایی مشکل، فورا اقدام به تعمیر یخچال شما می‌کند.

دلیل بی‌وقفه کار کردن یخچال

گاهی اوقات موتور یخچال به‌صورت بی‌وقفه فعالیت می‌کند و خاموشی موقتی ندارد. این مشکل را باید در دسته‌بندی مشکلاتی دانست که نیازمند بررسی تعمیرکار است. خاموش نشدن موتور یخچال ممکن است به علت خراب بودن ترموستات، مشکل در برد یخچال، اتمام شارژگاز و... باشد.

پاره شدن لاستیک‌های پیرامون در یخچال

لاستیک‌های دور یخچال یکی از اقلام بسیار مهم در خنک‌سازی داخل یخچال هستند که ممکن است به علت‌های گوناگونی دچار پارگی شوند. این لاستیک‌ها دارای خاصیت آهنربایی هستند که هنگام بسته شدن به درب می‌چسبند. زمانی که احساس کردید این خاصیت آهنربایی از بین رفته است و درون یخچالتان خنکی خوبی ندارد؛ باید به فکر تعمیر یخچال و لاستیک‌های دور آن باشید.

دلیل داغ شدن زیاد موتور یخچال

به‌صورت کلی داغ شدن زیاد از حد هر وسیله برقی نگران‌کننده است و باید نسبت به آن حساس شد. به‌ویژه یخچال که وسیله بسیار مهم و حساسی است. خرابی فن کندانسور، بی‌وقفه کار کردن موتور، قرارگیری یخچال در محیط گرم و بدون تهویه و کثیفی کندانسور می‌تواند از دلایل داغ شدن موتور یخچال باشد.

چرا فریزر یخ نمی‌بندد

اگر با مشکل عدم یخ زدن فریزر مواجه شدید، در اولین قدم دمای آن را چک کنید. در صورتی که مشکل از تنظیم دما نباشد، ممکن است مشکل مربوط به خرابی رله استارت کمپرسور، خرابی برد، خرابی موتور یخچال و... باشد که در این صورت شما نیازمند تعمیر یخچال در منزل هستید.

علت نشتی آبریز

علت نشتی آب، آبریز در یخچال‌های گوناگون متفاوت است که باید هریک از آن‌ها را مورد بررسی قرار داد تا به عیب آن‌ها پی برد، اما عمده مشکلات شناسایی شده مربوط به سوختن شیر برق است.

سوختن لامپ یخچال

تقریباً تمامی مردم ایران‌زمین هر لامپ سوخته‌ای را خودشان و بدون نیاز به تعمیرکار تعویض می‌کنند، اما این قضیه در مورد یخچال تا حدود زیادی فرق می‌کند. البته عده زیادی نمی‌دانند که می‌توانند درخواست تعمیرکار یخچال جهت تعویض لامپ سوخته را به مراکز اعزام تعمیرکار دهند.

علت برق داشتن بدنه یخچال

برخی از وسایل برقی میزان زیادی از خوشان برق منتشر می‌کنند و زمانی که به بدنه آن‌ها دست می‌زنیم، به‌اصطلاح برق ما در خفیف‌ترین حالت ممکن می‌گیرد. به همین دلیل یکی از مواردی که تعمیرکار یخچال اعزام می‌شود، تعمیر همین مورد است.

دلیل صدای ناهنجار یخچال

بی‌شک صدای وسایل برقی یکی از آزاردهنده‌ترین صداهای موجود است. به‌ویژه یخچال که به‌صورت دائم مشغول به فعالیت است و صدای ناهنجار آن شب‌هنگام مزاحمت برای خوابیدن ایجاد می‌کند. از عوامل گوناگون صدای یخچال می‌توان مربوط به خراب شدن موتور فن اواپراتور، فن پره یخچال، شل شدن پایه کمپرسور، تراز نبودن یخچال و... باشد.

چرا یخچال برفک می‌زند؟

برفک زدن یخچال معضلی است که افراد بسیاری با آن در یخچال‌های خود درگیر هستند. تمیز کردن برفک یخچال امر بسیار زمان‌بر و پرزحمتی است که کسی دوست ندارد زیر بار آن برود. از دلایل برفک زدن یخچال می‌توان به پوسیدگی لاستیک درب، محل قرارگیری نامناسب یخچال، خرابی ترموستات و... اشاره کرد.

چرا فن یخچال از کارافتاده است؟

کار نکردن فن یخچال، مشکلی است که افراد بسیاری را از بابت آن نگران می‌کند تا درخواست تعمیر یخچال داشته باشند. اگر فن موجود در یخچال از کارافتاده باشد در این صورت قطعات آن داغ کرده و مسائلی را قطعاً به همراه خواهد داشت. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید با تعمیرکار یخچال در این زمینه ارتباط برقرار کنید.

علت روشن نشدن یخچال

اگر یخچال شما خاموش شده و روشن نمی‌شود؛ بایستی نخست از اتصال کابل برق آن و فیوزها اطمینان حاصل کنید. اگر از این اتصال برق مطمئن شدید، امکان دارد روشن نشدن این وسیله به علت نقص مدار کمپرسور، کلید مهار دمای سرد، برد مهار الکترونیکی و… باشد.
در صورت مشاهده هرکدام از این مسائل ذکر شده، بهتر است برای اینکه یخچال دچار مشکل اساسی‌تر نشود با تعمیرگاه یخچال مجاز تماس برقرار کرده و با آن‌ها مشاوره کنید تا خیلی زود به تعمیر یخچال بپردازند.


مجموعه خدماتی تعمیرات یخچال

کل و قطعاتی دارد که باید برای تعمیر به کار گرفته شود. نکته بسیار مهم قیمت دهی تعمیرکاران تعمیراتی ما، آن است که قیمتی پرتی به مشتری نمی‌دهند و تمامی قیمت‌ها مطابق قیم رکز تعمیرات تخصصی یخچال فریزر با برخورداری از حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌های تعمیر لوازم خانگی و یخچال فریزر برندهای معتبر در خدمات شما هموطنان عزیز می‌باشد.اگر در استفاده از یخچال فریزر خود دچار یکی از مشکل بالا شدید و یخچال فریزر شما به صورت مطلوب کار نمی‌کند و یا کد ارور ظاهر شده یا اصلا کار نمی‌کنید با ما تماس بگیرید تا ما در کم‌ترین زمان یکی از تعمیرکاران یخچال فریزر را به محل شما ارسال کنید. قیمت‌ها مصوبه شده است تا خیال مشتری از بابت این موضوع راحت باشد.